Welcome!

Oznámení pivovaru

Provozní oznámení pivovaru

Pivovarské akce v roce 2020

Written by Jaroslav Kutílek ml. on . Posted in Oznámení pivovaru

Aktualizovali jsme kalendář akcí na rok 2020

Tradiční GulášFEST jsme nuceni kvůli nepříznivé epidemiologické situaci zrušit. Stále věříme, že oslavu 10ti let pivovaru a Klobásfest uskutečníme. Aktuální program je ke stažení zde.

Tématické víkendy

Jako náhradu za zrušené akce pořádáme každou sobotu víkendové grilování a pečení v naší peci na dřevo. Vzhledem k platným opatřením v souvislosti s onemocněním COVID-19 bude provoz areálu příslušně upraven a konkrétní informace se včas dozvíte - sledujte sekci Aktuální akce a náš facebook.

Prodej točeného a lahvového piva

Written by Jaroslav Kutílek ml. on . Posted in Oznámení pivovaru

Pivovarský stánek v provozu

Pivovarský stánek je v provozu a tím i prodej točeného piva. Přítomnost osob v areálu se bude řídit platnými omezeními dle nařízení vlády.

Prodej lahvového piva stále pokračuje 

Máme k dispozici tato piva v PET lahvích 1l:

 • Světlý ležák 12°
 • Pšenice 11°
 • Jantarový speciál 13°
 • Jablečné pivo

Nově jsme připravili i novou edici piva v klasických skleněných lahvích 0,5l. Pivo ve skle prošlo šetrnou pasterizací, tím se zvýšila trvanlivost piva. Chuť, barva i typický nefiltrovaný zákal však zůstal. Je k dispozici několik druhů včetně zajímavých speciálů - ptejte se u našeho pivovarského stánku.

 

Jsme zodpovědní občané a dodržujeme platná nařízení vlády, proto kvůli koronavirové epidemii bude možný vstup do areálu pouze omezenému počtu návštěvníků. Každý je povinen dodržovat platná nařízení a respektovat pokyny prodávajícího. Více informací o opatřeních je k dispozici v areálu. 

Stall sale

Contact

 • Žlebské Chvalovice 88

  538 43 Třemošnice

  Czech Republic
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 • +420 463 035 424